دستگاه روغن گیری

محصولات زیر، دستگاه های روغن کشی می‌باشند که در تنوع بالا و مناسب با هر نوع صنعت صنایع غذایی ارائه می‌گردد: برای مشاهده مشخصات هر دستگاه بر روی آن کلیک کنید. در ادامه مطالب مهمی در رابطه با دستگاه روغن گیر ارائه شده است.

دستگاه روغن گیری پرس سرد NF1000

نگاهی دقیق‌تر به دستگاه روغن گیری پرس سرد NF1000: جدول اطلاعات فنی دستگاه روغن گیری NF1000 # عنوان ویژگی 1

دستگاه روغن گیری پرس سرد NF1500

نگاهی دقیق‌تر به دستگاه روغن گیری پرس سرد NF1500: جدول اطلاعات فنی دستگاه روغن گیری NF1500 # عنوان ویژگی 1

دستگاه روغن گیری پرس سرد NF2000

نگاهی دقیق‌تر به دستگاه روغن گیری پرس سرد NF2000: جدول اطلاعات فنی دستگاه روغن گیری NF2000 # عنوان ویژگی 1

دستگاه روغن گیری پرس سرد NF500

نگاهی دقیق‌تر به دستگاه روغن گیری پرس سرد NF500: 5 جدول اطلاعات فنی دستگاه روغن گیری NF500 # عنوان ویژگی

دستگاه روغن گیری پرس سرد NF600

نگاهی دقیق‌تر به دستگاه روغن گیری پرس سرد NF600: جدول اطلاعات فنی دستگاه روغن گیری NF600 # عنوان ویژگی 1

دستگاه روغن گیری پرس سرد NF80

نگاهی دقیق‌تر به دستگاه روغن گیری پرس سرد NF80: جدول اطلاعات فنی دستگاه روغن گیری NF80 # عنوان ویژگی 1

در این نوشته اطلاعات جامع و کاملی در رابطه با دستگاه روغن گیری زیتون صنعتی خواهیم داد، تا بدون نیاز به هیچگونه اطلاعات دیگری، بهترین انتخاب را داشته باشید. در انتهای این بخش جدول اطلاعات دستگاه های روغن گیر پرس سرد کاراپرس را ملاحظه بفرمایید.

خواص روغن های طبیعی:

روغن‌‌های طبیعی از جمله مواد غذایی با ارزش هستند که به دلیل داشتن خواص بسیاری در سلامتی بدن تاثیر گذار هستند. روغن‌‌های طبیعی شامل روغن‌‌های گیاهی، حیوانی و معدنی هستند، که می‌‌توانند هم مصرف غذایی و هم در استفاده موضعی برای درمان بسیاری از بیماری‌ها و مشکلات پوستی مفید باشند.

می‌دانیم که روغن‌‌های گیاهی مانند روغن زیتون، کنجد، آفتابگردان و نارگیل از خواص بی‌شماری برخوردار هستند. به دلیل داشتن اسیدهای چرب ضروری و آنتی‌‌اکسیدان‌‌های قوی، می‌‌توانند در کاهش خطر بیماری‌‌های قلبی، افزایش سلامت پوست، بهبود عملکرد مغز و بهبود سیستم ایمنی بدن موثر باشند.

دستگاه روغن گیری کاراپرس

چگونه می‌توان با کمترین قیمت صاحب بهترین دستگاه روغن کشی شد؟ + [برآورد قیمت]

دلیل محبوبیت دستگاه روغن گیر کاراپرس در صنایع غذایی امروزه کاملا مشخص و واضح است. این روزها بازار روغن‌های ارگانیک داغ است، روغن‌های نباتی سرشار از پالم هستند که فاکتور اصلی بیماری‌‌ها می‌‌باشند. کارگاه‌‌ها و فروشگاه‌‌های غذایی و شیرینی‌‌ها، لاجرم برای روند کار خود نیاز به ماشین آلات صنایع غذایی دارند که مهم‌‌ترین آن‌‌ها دستگاه روغن گیری می‌‌باشد.

این روزها صنایع مواد غذایی مختلف، باید مواد اولیه لازم خود را، بدون نیاز به سایرین، با اکتفا به خود تولید کنند. به همین دلیل یکی از متقاضیان اصلی این ماشین آلات، شرکت‌ها و صنایع تولید کننده مواد غذایی در ایران هستند.

قیمت فاکتور اصلی انتخاب بهترین دستگاه کره گیری می‌باشد. اما با توجه به تغییر قیمت ها نمی توان عدد ثابتی به تومان یا دلار ارائه کرد. لذا بهترین راه به دست آوردن بهای دستگاه‌ها تماس با شرکت کاراپرس و استعلام قیمت‌ها می‌باشد.

 

برای داشتن بهترین دستگاه روغن کشی ارزان به روش‌های زیر می‌توان دستگاه روغن کشی خرید:

بر اساس کارکرد و کیفیت، قیمت‌های مختلفی در بازار وجود دارد. لذا قیمت ماشین روغن گیری ارزان که سوال اغلب مشتریان است ولی باید ابتدا با قابلیت های دستگاه آشنا شوید تا محصولی با کیفیت خریداری کنید تا هم از هزینه خود صرفه جویی کرده باشید هم دستگاه  مطلوب خود را تهیه کرده باشید.

 • دستگاه روغن گیری قسطی : این نحوه از خرید مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. اما با توجه به نوسانات قیمت و تغییرات در بازار نمی‌توان همواره از این روش بهره مند بود

 • دستگاه روغن گیری پرس سرد دست دوم : بسیاری از خریداران به لحاظ مساله بودجه نمی‌توانند مدل نو تهیه کنند. اما از آنجایی که مدل دست دوم، ریسک‌های مربوط به خود را دارد لذا توصیه می‌شود حتی المقدور نو تهیه شود. گر چه در ادامه همین مقاله و همینطور سایر مقالات به نحوه خرید مدل‌های غیر نو پرداخته‌ایم.

 • فروش دستگاه روغن گیر دست دوم : فروش این نوع دستگاه‌ها در بازار جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. اما این نوع فروش قطعا مواردی در بر دارد که گاهی به ریسک آن نمی‌ارزد.

 

قیمت دستگاه روغن گیری :

دستگاه‌ها بر اساس کاربرد، اندازه و کارایی قیمت‌های مختلفی دارند. در ادامه به کاربردهای مختلف پرداخته ایم و سپس به بررسی قیمت ها خواهیم پرداخت:

 • دستگاه روغن گیری صنعتی قیمت:

  انواع صنعتی آن قیمت بالاتری نسبت به مدل‌های دیگر دارد. چرا که میزان و اندازه دانه‌های ورودی در آن متفاوت و قطعا بسیار بالاتر است. قیمت نیز بسته به نوع و کاربرد متفاوت است.

 • قیمت دستگاه روغن گیری برای مغازه:

  مدل‌های مناسب و بسیار کاربردی برای مغازه‌ها و کارگاه‌های کوچک و بزرگ موجود است که بر اساس نیاز خریداران داری کاربردهای مختلف و گوناگونی را داراست. به این معنا که دستگاه‌ها دارای کاربردهای چند منظوره بوده و با خرید یک دستگاه پاسخگوی چندین نیاز مشتریان خواهد بود.

 • قیمت دستگاه روغن گیری عطاری:

  دستگاه های مورد استفاده جهت عطاری‌ها نیز بسیار کاربردی و دقیقا مناسب نیاز عطاران بوده و با کاربری چند کاره نیاز صد در صد عطاران را مرتفع می‌سازد.

لیست قیمت دستگاه روغن گیری را می‌توانید به صورت لحظه‌ای با تماس با شرکت کاراپرس به دست بیاورید. قیمت دستگاه روغنکشی صنعتی نسبت به مدل‌های تک فاز و سه فاز متفاوت می‌باشد.

 

تنوع ورودی دانه‌ها به چه صورت است؟

در تهران و مشهد و سایر شهرهای بزرگ ایران دستگاهی است که قابلیت استحصال روغن با درصد بالا را داشته باشد و همچنین تنوع روغن گیری از دانه های مختلف اعم از کنجد، کلزا، بادام تلخ، بادام شیرین ،نارگیل، آفتابگردان، گلرنگ و سیاهدانه را داشته باشد و همچنین هسته های سخت مانند هسته انار و انگور و بنه کوهی را دارا باشد.

دستگاه روغن کشی کاراپرس

چرا استفاده از دستگاه روغن گیر کاراپرس این روزها ضروری است:

با افزایش استفاده مردم از شبکه های اجتماعی آگاهی مردم نسبت به استفاده از غذاها، روغن ها و کره های سالم و گیاهی روز به روز به سوی افزایش است. این روزها عطاری ها و مغازه داران مواد غذایی می دانند، با خودکفا بودن و داشتن محصولات متنوع می توانند مشتریان بیشتری جذب کنند. لذا استفاده از ماشین آلات صنایع غذایی تنها راه چاره است.

چند نوع دستگاه روغنگیر به لحاظ کارکرد داریم:

 • تک فاز

 • سه فاز

 • شاسی دار

 • دستگاه روغن کشی رومیزی


برای کسب اطلاعات در رابطه با سایر محصولات کاراپرس، اعم از دستگاه کره گیری کلیک کنید.


مرکز فروش دستگاه روغن کشی در تهران

برای یافتن مرکز فروش دستگاه روغنکشی در تهران با اندکی تحقیق و پرس و جو و رضایت مشتریان می‌توان به نتایج مطلوب رسید. شرکت کاراپرس با فروش در سراسر ایران این افتخار را دارد که سالیان متمادی در زمینه فروش و خدمات پس از فروش در خدمت مشتریان عزیز است. دستگاه روغن کشی در تهران بیشترین تقاضا را دارد و بنابراین توزیع این کالا به شهرهایی چون مشهد از تهران آغاز می‌گردد.

گارانتی تمامی دستگاه های روغن گیری به مدت یک سال می‌باشد.

فروش دستگاه روغن کشی در اصفهان، یزد و مشهد با ظرفیت‌های مختلف از 10 تا 200 کیلو در ساعت شروع می‌شود، که محصولی ایده آل برای استحصال روغن از دانه های روغنی است و مناسب برای روغن گیری از دانه های روغنی مانند کنجد، سیاه دانه، خشخاش، شاهدانه، کتان، کلزا و آفتابگردان می‌ باشد.

هر دستگاه روغن گیر چند نوع دانه را روغن کشی می‌کند؟

دانه های روغنی اگر از آلیاژ ترکیبی و سخت استفاده شده باشد می‌تواند بیش از 140 نوع دانه روغنی و بذر را روغن کشی کند. دستگاه روغنکشی گیاهان دارویی در عطاری‌ ها کاربرد بسیار زیادی دارد. بسیاری از عطاران برای فروش بیشتر به آن نیاز دارند و امروزه عطاری بدون این ابزار عملا از رقابت عقب مانده و نمی‌توانند نیاز مشتریان را به طور کامل پاسخگو باشند. یکی دیگر از محصولات مورد استفاده عطاری ها دستگاه آسیاب است که برای آسیاب سنگ نمک و سنگ زردچوبه و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. به این نوع دستگاه ها دستگاه آسیاب ادویه یا دستگاه آسیاب چکشی نیز گفته می‌شود.


از میان دستگاه های کره گیری، دستگاه کره گیر بادام زمینی برای تولید کره بادام زمینی از مغزیجات و همچنین دستگاه کره گیر پسته، از شرکت کاراپرس توصیه می‌گردد.


خرید دستگاه روغن گیر پرس سرد توصیه کارشناسان امور غذایی و دارویی است. روغن گیر آلمانی از جمله مهمترین دستگاه های آماده سازی مواد اولیه برای تهیه انواع روغن های طبیعی می‌باشد. قیمت دستگاه روغن گیری آلمانی با مشابه ترکیه ای خود فرق چندانی ندارد. این آلیاژ ها جز بهترین ها در بازار هستند.

برای تکمیل کارگاه مواد غذایی خود، بهترین انتخاب، محصولات شرکت کاراپرس است چرا که تنوع محصول و چندکاره بودن محصولات در رشد کاری شما بسیار موثر است.

در ادامه انواع دستگاه های روغن گیری از ابعاد مختلف بررسی خواهد شد:

 

انواع دستگاه روغن گیر به لحاظ نوع روغن:

 • دستگاه روغن کشی کنجد

  دستگاه روغن‌ گیر کنجد، دستگاه‌های صنعتی یا حرفه‌ای هستند که برای استخراج روغن از کنجد استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها برای روغن‌ گیری از محصولات زراعی از جمله کنجد، فندق، کلزا و غیره استفاده می‌شود.

 • دستگاه روغن کشی بادام

دستگاه روغن گیر بادام، یکی دیگر از پرفروش‌ترین محصولات در این صنعت است. بادام یکی از آجیل‌های پرمصرف در ایرن است. این خشکبار مقوی در شهرهایی چون مشهد، اصفهان، یزد و تهران از اهمیت بسزایی برخوردار است. لذا روغنگیری از این انه روغنی یکی از مایحتاج مهم شرکت‌های غذایی می‌باشد.

 • دستگاه روغن کشی سیاه دانه

دستگاه روغن گیر سیاه دانه، یکی دیگر از پر کاربردهای بازار صنایع غذایی، پزشکی و بهداشتی است. این ماده غذایی در کنار مصارف خوراکی، در موارد طب و دارویی نیز بسیار حائز اهمیت و مورد استفاده است.

 • دستگاه روغنکشی زیتون

دستگاه روغن کشی زیتون، از پرکاربردهای بازار صنایع غذایی، پزشکی و بهداشتی در کشور است.

در جدول زیر فهرستی از سایر محصولات کاراپرس که می‌توانند برای تکمیل تجهیزات کسب و کار شما مفید باشند ارائه شده است:

انواع دستگاه روغن گیر به لحاظ نوع و کاربرد:

 • روغن گیری آلمانی خانگی

توضیحات این دستگاه

 • دستگاه روغن گیری آلمانی

دستگاه روغن کشی آلمانی در میان صنابع غذایی محبوبیت عام پیدا کرده است. این دستگاه علاوه بر کیفیت بسیار بالا، دارای ظرفیت بالایی بوده و روغنی بسیار خوش طعم و بدون نیاز به تصفیه به دست می‌دهد. مشخصات و قیمت دستگاه روغن گیری آلمانی در شرکت کاراپرس اعلام شده است. برای استعلام قیمت لحظه‌ای نیز می‌توانید با این شرکت تماس بگیرید.

 • دستگاه روغن کشی صنعتی

همانطور که از نام آن پیداست برای مصارف صنعتی و فوق حرفهای به کار می‌رود. خرید و قیمت دستگاه روغن گیر صنعتی به طور روزانه، در شرکت کاراپرس، در اختیار عموم مشتریان عزیز قرار داده می‌شود. گرچه نوسانات ارز و دلاری بر روی این امر تاثیرات جزئی گذاشته، اما لیست قیمت به صورت هفتگی و روزانه به روز می‌شود.

 • دستگاه روغن گیری خانگی

توضیحات این دستگاه

 • دستگاه روغن گیری کارگاهی

چنانچه قصد تجهیز کارگاه صنایع غذایی خود را دارید، ادامه این مطلب برای شماسودمند خواهد بود. آنچه در انتخاب مناسب ترین دستگاه برای کسب و کار شما حائز اهمیت است، میزان کره یا روغن مورد نیاز روزانه و ابعاد کارگاهی است که در آن فعالیت دارید.

با توجه به موارد فوق و اطلاعاتی که در زیر می‌بینید، می‌توانید هر یک از دستگاه های روغن گیری زیر را تهیه کنید.

 

انواع دستگاه روغن کشی به لحاظ نوع پرس:

 • دستگاه روغن کشی پرس سرد

دستگاه روغن گیری پرس سرد این روزها جز متداول ترین روش های روغن کشی می‌باشد. در این روش، دانه با استفاده از فشار فیزیکی و در دمای پایین و بدون آسیب به ماهیت دانه پرس می‌شوند.

بهترین برند یا مارک دستگاه روغن گیر برندی است که در بین مردم شناخته شده باشد و از عملکرد آن راضی باشیم و بتواند محصولی تولید کند که سیب سلامت ایران یا CE اروپا را بگیرد.

بهترین دستگاه روغن گیر صنعتی دارای آلیاژ سخت و موتور گیربکس با قدرت بالایی باشد. این قابلیت در محصولات کاراپرس یافت می شود.

جدیدترین دستگاه روغن کشی به روش پرس سرد می‌باشد چرا که پرس گرم خواص دانه را از بین می‌برد. ولی در روش سرد آنتی اکسیدان و خواص موجود در روغن حفظ می‌شود.

می‌دانیم که دانه‌های روغنی سرشار از مواد مغذی هستند که در برابر حرارت مقاومت خود را از دست داده و تقریبا خاصیتشان از بین می‌رود. بنابراین دما فاکتوری است که در این موردباید حتما باید لحاظ گردد و غیر قابل چشم پوشی است.

دستگاه روغن گیری

تمام دستگاه‌های شرکت کاراپرس به روش پرس سرد بوده و با حفظ کامل خاصیت مواد آن‌ها را به کره یا روغن تبدیل می‌کند.

سایر محصولات کاراپرس:

با ماشین آلات کاراپرس، برای تولید مواد غذایی با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی،پیشرو باشید.

با کاراپرس، تولید مواد غذایی را به دنیایی از دقت و انتخاب تبدیل کنید.

جدول اطلاعات دستگاه های روغن گیر پرس سرد کاراپرس

عنوان دستگاه ظرفیت ویژگی
دستگاه روغن گیر NF80 یک تا 10 کیلوگرم در ساعت پرس سرد- روغن گیر
دستگاه روغن گیر NF500 یک تا 70 کیلوگرم در ساعت پرس سرد- روغن گیر
دستگاه روغن گیرNF600 یک تا 30 کیلوگرم در ساعت پرس سرد- روغن گیر
دستگاه روغن گیرNF1000 یک تا 100 کیلوگرم در ساعت پرس سرد- روغن گیر
دستگاه روغن گیر NF1500 یک تا 100 کیلوگرم در ساعت پرس سرد- روغن گیر
دستگاه روغن گیر NF2000 یک تا 150 کیلوگرم در ساعت پرس سرد- روغن گیر