دستگاه ارده گیری G4

نگاهی دقیق‌تر به دستگاه ارده گیری G4: جدول اطلاعات فنی دستگاه ارده گیری G4 # عنوان ویژگی 1 نوع پرس

دستگاه ارده گیری

دستگاه ارده گیر کاراپرس

در این مطلب همه اطلاعات مفید و لازم در رابطه با دستگاه ارده کنجد گیری کاراپرس ارائه داده‌ایم:

شناسایی بهترین دستگاه ارده گیری با 6 نکته طلایی زیر

  1. کیفیت سنگ دستگاه: دستگاه ارده گیری را میتوان از نوع سنگ آن به کیفیت آن پی برد. میزان سیلیس و کوارتز موجود در سنگ تعیین کننده میزان ساییدگی در حین کار در بلند مدت می باشد. چنانچه کیفیت سنگ ها بالا باشد میزان ساییدگی کمتر و نرمی ارده خروجی بهتر و با کیفیت تر خواهد بود. معادن کوه های شهر مهریز یزد با توجه به کیفیت و نوع سنگ بالاترین میزان شاخص کیفیت را دارد.

  1. خروجی ارده نرم و مایعی شکل: حفظ شدن شکل ارده ای حاصل از خروجی این دستگاه از عوامل مهم است.

  1. ارده خروجی روان و رقیق باشد : همانطور که میدانیم، ارده های سنتی در شکل ظاهر که قابل قبول ترین و با  کیفیت ترین ارده ها هستند. توسط این سنگ ها می توان کنجد بدون پوست بو داده را با کیفیت بالا به ارده های دقیقا مشابه ارده های سنتی تبدیل کند.

  1. بدنه تمام استیل : باید توجه داشت که داشتن بدنه تمام استیل از ضروریات انتخاب این دستگاه است

  1. وجود گیربکس در دستگاه : دارا بودن گیربکس در دستگاه های ارده کنجد گیری از فاکتورهای بسیار مهم انتخاب است.

  1. راندمان بالای دستگاه در تولید ارده : توسط این سنگ های طبیعی  ارده با کیفیت بهتری تولید میشود و عطر و طعم بسیار عالی خواهد داشت.

دستگاه ارده گیری صنعتی که کاربرد آن در کارگاه ها، عطاری ها، فروشگاه ها و شعب بزرگ آجیل فروشی و غیره می باشد. این دستگاه ها با بالاترین کیفیت در شرکت کاراپرس تامین کننده ماشین آلات صنایع غذایی جهت فروش موجود می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش کاراپرس تماس حاصل فرمایید.

انواع دستگاه ارده گیری

در بازار دستگاه‌های مختلفی وجود دارد، اما بهترین دستگاه ارده گیری بستگی به نیاز و محیط کاربری دارد. در ادامه به برخی از بهترین دستگاه‌های ارده گیری با توجه به عملکرد و قیمت آن‌ ها اشاره می‌ کنیم:

  1. دستگاه ارده گیری دستی:

این دستگاه با هزینه کمتری قابل استفاده است و برای مصارف خانگی یا کسب و کارهای کوچک مناسب است. عملکرد این دستگاه با توجه به کیفیت دستگاه و مهارت کاربر متفاوت است.

  1. دستگاه ارده گیری صنعتی:

این دستگاه‌ها برای استفاده در محیط‌های کاری بزرگ و صنعتی مناسب هستند. ظرفیت بالایی دارند و قابلیت جمع‌آوری ارده را در زمان کوتاهی دارند. هزینه آن‌ها بالاتر است و برای مصارف خانگی مناسب نیستند. دستگاه ارده کنجد گیری G4 کاراپرس بهترین دستگاه ارده گیری کنجد صنعتی است.

دستگاه ارده گیر کاراپرس

 

قیمت دستگاه ارده گیری به چه صورت است؟

دستگاه ارده گیر قیمت های متنوعی دارند، بر اساس نوع و مدل و نیاز مشتری انواع مختلفی دارند که قیمت های متفاوتی هم دارند. قبل از انتخاب نوع دستگاه باید ابتدا از کارشناسان کاراپرس راهنمایی های کافی در رابطه با تمام انواع دستگاه ها را بپرسید سپس اقدام به خرید نمایید.

قیمت دستگاه ارده گیری صنعتی در مقایسه با سایر دستگاه ها متفاوت است، چرا که هر یک بر اساس کاربرد و کیفیتی که دارد قیمت مختص به خود را دارد. بدون داشتن اطلاع از کارایی هر دستگاه به هیچ عنوان اقدام به خرید نکنید تا بر اساس نیاز خود بهترین دستگاه را تهیه کنید.

قیمت دستگاه ارده گیری اصفهان و تهران و سایر شهرهای بزرگ ایران با توجه به نوع و مدل دستگاه ارزیابی می شود، به صورت کلی قیمت در بازار تهران به دلیل نوسانات عدد ثابتی نمی باشد اما برای اطلاع از قیمت ها هر لحظه می توانید تماس گرفته و از قیمت دستگاه ارده گیری مطلع شوید.

با خرید دستگاه ارده گیری چه کسب و کارهایی را میتوان شروع کرد؟

با خرید دستگاه ارده گیری می توان کسب و کارهای متعددی راه اندازی کرد، عطاری ها، شیرینی فروشی ها، آجیل فروشی ها و بسیاری از کسب و کار ها بدون داشتن چنین دستگاه هایی نمی توانند تنوع در محصول داشته باشند.

دستگاه کره گیری کاراپرس

خرید دستگاه ارده گیری دست دوم

 بسته به نوع دستگاهی که قصد دارید خریداری کنید، ممکن است از منابع مختلفی استفاده کنید. در ادامه، چندین روش برای یافتن دستگاه ارده گیری دست دوم را بررسی می کنیم:

  1.  استفاده از وبسایت های فروش آنلاین: بسیاری از وبسایت های فروش آنلاین، از جمله سایت های خرید و فروش دستگاه های کشاورزی، دستگاه های ارده گیری دست دوم را به فروش می رسانند. در صورتی که دستگاه ارده گیری مورد نظر شما در این سایت ها موجود نباشد، می توانید درخواست خود را در بخش "درخواست محصول" سایت ارسال کنید تا در صورت دسترسی به دستگاه مورد نظر، به شما اطلاع داده شود.
  2. تماس با فروشندگان دست دوم: ممکن است در شهر یا منطقه ای که زندگی می کنید، فروشندگانی وجود داشته باشند که دستگاه ارده گیری دست دوم را به فروش می رسانند. برای یافتن این فروشندگان می توانید به صورت آنلاین در سایت های خرید و فروش دستگاه های کشاورزی جستجو کنید یا با گشتن در مناطق مختلف شهر خود، این فروشندگان را پیدا کنید.

فروش دستگاه ارده گیری در تهران بورس مشخصی ندارد، بهترین محل انتخاب، شرکت های بزرگ و معتبر اعم از کاراپرس می باشد. رضایت مشتریان کاراپرس در اقصی نقاط ایران اثبات کننده این موضوع می باشد.

در جدول زیر فهرستی از سایر محصولات کاراپرس که می‌توانند برای تکمیل تجهیزات کسب و کار شما مفید باشند ارائه شده است: