دستگاه روغن گیری بادام

محصولات زیر، دستگاه های روغن گیری بادام می‌باشند که در تنوع بالا و مناسب با هر نوع صنعت غذایی ارائه می‌گردد: برای مشاهده مشخصات هر محصول بر روی آن کلیک کنید. در ادامه مطالب مفیدی در رابطه با دستگاه روغن گیری بادام ارائه شده است.

دستگاه روغن گیری پرس سرد NF1000

نگاهی دقیق‌تر به دستگاه روغن گیری پرس سرد NF1000: جدول اطلاعات فنی دستگاه روغن گیری NF1000 # عنوان ویژگی 1

دستگاه روغن گیری پرس سرد NF1500

نگاهی دقیق‌تر به دستگاه روغن گیری پرس سرد NF1500: جدول اطلاعات فنی دستگاه روغن گیری NF1500 # عنوان ویژگی 1

دستگاه روغن گیری پرس سرد NF2000

نگاهی دقیق‌تر به دستگاه روغن گیری پرس سرد NF2000: جدول اطلاعات فنی دستگاه روغن گیری NF2000 # عنوان ویژگی 1

دستگاه روغن گیری پرس سرد NF500

نگاهی دقیق‌تر به دستگاه روغن گیری پرس سرد NF500: 5 جدول اطلاعات فنی دستگاه روغن گیری NF500 # عنوان ویژگی

دستگاه روغن گیری پرس سرد NF600

نگاهی دقیق‌تر به دستگاه روغن گیری پرس سرد NF600: جدول اطلاعات فنی دستگاه روغن گیری NF600 # عنوان ویژگی 1

دستگاه روغن گیری پرس سرد NF80

نگاهی دقیق‌تر به دستگاه روغن گیری پرس سرد NF80: جدول اطلاعات فنی دستگاه روغن گیری NF80 # عنوان ویژگی 1

سیر تا پیاز مشخصات و توضیحات ضروری خرید دستگاه روغن گیری بادام (بادام زمینی، بادام شیرین و انواع بادام)

انواع دستگاه روغن گیری به لحاظ نوع روغن:

که در ادامه به بررسی این دستگاه مفصلا پرداختیم.

دستگاه روغن گیری بادام زمینی یا دستگاه روغن کشی بادام زمینی عموماً برای تولید روغن غیر حرارتی موسوم به پرس سرد، از بادام زمینی به کار می‌رود. این دستگاه‌ها به صورت خانگی و صنعتی در بازار موجود هستند.

قبل از خرید دستگاه روغن گیری بادام زمینی، بهتر است مشخصات فنی و عملکرد آن را مطالعه کرده و با دستگاه‌های مشابه دیگری که در بازار موجود هستند، مقایسه کنید تا بهترین و مناسب‌ترین دستگاه را برای خود انتخاب کنید.

دستگاه روغن گیری بادام زمینی و بادام تلخ به منظور استخراج روغن از دانه‌های خرد شده بکار می‌رود. این دستگاه معمولاً شامل یک مخزن برای قرار دادن دانه‌ها و یک پمپ برای ایجاد فشار بر روی دانه‌ها به منظور استخراج روغن است. پس از استخراج روغن، آن را از دستگاه جدا کرده و در ظروف مناسب نگهداری می‌کنند.

 

قیمت بهترین دستگاه روغن گیری بادام [مناسب]

اطلاعات به روز قیمت دستگاه روغن گیری بادام زمینی و بادام تلخ را نمی‌توان ارائه داد چرا که به دلیل نوسانات قیمت‌‌ها، بروزرسانی مستمری به صورت مکتوب موجود نیست. با این حال، شما می‌‌توانید با تماس با شماره‌‌های در وب‌ سایت‌ و یا مراجعه به نمایندگان و فروشندگان دستگاه‌های روغن کشی بادام زمینی، قیمت دستگاه مورد نظر خود را پیدا کنید.

قیمت دستگاه‌های روغن گیری بادام زمینی متفاوت است و بسته به برند و کیفیت دستگاه و همچنین قابلیت‌‌های آن ممکن است متغیر باشد. به طور کلی، قیمت این دستگاه‌‌ها می‌تواند متغیر باشد.

برای اطلاع از قیمت دستگاه روغن کشی بادام تلخ و همینطور قیمت دستگاه روغن کشی بادام زمینی به وب سایت رسمی کاراپرس مراجعه نمایید. (شماره‌های شرکت در بخش بالای سایت موجود است.)

دستگاه‌ روغن‌گیری نارگیل و دستگاه روغن گیری زیتون برای به دست آوردن روغن نارگیل و زیتون استفاده می‌شوند که از محصولات پرفروش شرکت کاراپرس هستند. برای خرید دستگاه مناسب باید به چندین عامل توجه کرد. عواملی مانند کیفیت ساخت، ظرفیت، قدرت موتور و موارد دیگر قابلیت مقایسه دارند. قبل از اقدام به خرید با مشاورین فروش شرکت کاراپرس تماس بگیرید تا بهترین و مفیدترین راهنمایی ممکن را در اختیارتان قرار دهند.

مسئولین فروش شرکت کاراپرس، به صورت تمام وقت، شما را در انتخاب مناسب‌ترین دستگاه برای کسب و کارتان راهنمایی می‌کنند.

 

دستگاه روغن‌گیری نارگیل پرس سرد

  1. این دستگاه با استفاده از فناوری سرد و بدون حرارت به استخراج روغن از نارگیل می‌پردازد. این دستگاه قدرت موتور بالا، ظرفیت بزرگ و کارایی بالایی دارد.
  2. این دستگاه بدون استفاده از حرارت به استخراج روغن از نارگیل می‌پردازد. به دلیل عدم استفاده از حرارت، روغن، بهترین کیفیت را دارد.

  3. این دستگاه به صورت اتوماتیک کار می‌کند و برای استفاده در صنعت مناسب است.

قیمت دستگاه روغن گیری نارگیل ممکن است بسته به نوع و کیفیت دستگاه متفاوت باشد. همچنین قیمت‌ها ممکن است بسته به شرکت‌ های تولید کننده و فروشنده دستگاه نیز متفاوت باشد.

می‌توانید دستگاه روغن گیری کنجد در تهران و نیز به صورت فروش دستگاه روغن گیری کنجد در مشهد خریداری کنید. در تهران می‌‌توانید به وب سایت کاراپرس مراجعه کنید یا به صورت حضوری، در دفتر مرکزی کاراپرس به آدرس قید شده در بخش تماس با ما، دستگاه را سفارش دهید. در هر صورت قبل از خرید دستگاه، بهتر است مشخصات و قیمت‌های مختلف فروش دستگاه روغن گیری کنجد در تهران را از کارشناسان فروش بررسی کنید تا بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

برای خرید مطمئن و تضمینی، شرکت تامین کننده کاراپرس را توصیه می‌کنیم که با داشتن تجربه بسیار زیاد و بهترین محصولات می‌تواند در بالاترین کیفیت جوابگوی نیاز شما باشد.

کاراپرس، در هر قدم از تولید، همراه کارخانه‌‌های تولید مواد غذایی.

این مطلب ممکن است به در شما بخورد:

محصولات کره گیری شرکت کاراپرس:

در جدول زیر فهرستی از سایر محصولات کاراپرس که می‌توانند برای تکمیل تجهیزات کسب و کار شما مفید باشند ارائه شده است: