ماشین آلات

دستگاه روغن گیری نارگیل: یک راه حل سالم و مقرون به صرفه برای تهیه روغن نارگیل

روغن نارگیل

دستگاه روغن گیری نارگیل: یک راه حل سالم و مقرون به صرفه برای تهیه روغن نارگیل

روغن نارگیل، یک روغن طبیعی و مغذی است که دارای خواص و ارزش غذایی بالایی است. این روغن، سرشار از اسیدهای چرب امگا-3 و امگا-6 است که برای سلامت قلب، کاهش کلسترول و تقویت سیستم ایمنی مفید هستند. همچنین، روغن نارگیل، یک منبع عالی از ویتامین E است که یک آنتی اکسیدان قوی است. برای تهیه روغن نارگیل، می‌توان از دستگاه روغن گیری نارگیل استفاده کرد، که یک دستگاه ساده و کارآمد است که می‌تواند به راحتی در مشاغل صنایع غذایی استفاده شود.

علاوه بر این دستگاه، دستگاه های روغن گیری متنوعی در شرکت کاراپرس موجود است که می‌توانید مشخصات فنی تک تک آنها را مشاهده نمایید.

 

دستگاه روغن گیری نارگیل کاراپرس

دستگاه روغن کشی نارگیل کاراپرس، یک دستگاه روغن گیری پرس سرد است که برای تهیه روغن نارگیل در صنایع غذایی طراحی شده است. این دستگاه، از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار است و می‌تواند نیازهای صنایع و کسب و کارها را به خوبی برآورده کند.

انواع دستگاه روغن کشی نارگیل

دستگاه های روغن گیری نارگیل را می‌توان بر اساس نوع روش روغن گیری به دو دسته کلی تقسیم کرد، اما چون تنها از روش اول در کاراپرس استفاده می‌شود، لذا همان روش را معرفی کرده ایم.

  • دستگاه روغن گیری پرس سرد نارگیل

دستگاه روغن گیری پرس سرد نارگیل، از روش پرس سرد برای روغن گیری استفاده می کند. در روش پرس سرد، دانه های نارگیل بدون حرارت، تحت فشار قرار می گیرند و روغن خود را آزاد می کنند. این روش، روشی سالم تر برای روغن گیری است زیرا در آن، خواص روغن حفظ می شود.

برای اطلاع از انواع دستگاه های روغن گیری سیاه دانه به مطلب «دستگاه روغن گیری سیاهدانه: طلای سیاه را تولید کنید» مراجعه کنید.

مشخصات دستگاه روغن کشی نارگیل کاراپرس

  • نوع دستگاه: پرس سرد
  • ظرفیت دستگاه: 10 کیلوگرم در ساعت
  • ابعاد دستگاه: بر اساس نوع دستگاه ابعاد آن متفاوت است
  • وزن دستگاه: وزن دستگاه از 80 کلیگرم تا 600 بر اساس مدل آن متغیر است.
  • جنس دستگاه: استیل ضد زنگ

مزایا استفاده از دستگاه روغن گیری نارگیل

استفاده از این دستگاه، مزایای مختلفی دارد، از جمله:

  • تولید روغن نارگیل تازه و سالم

دستگاه روغن گیری نارگیل، به شما امکان می‌دهد که روغن نارگیل تازه و سالم تولید کنید. روغن نارگیل تازه، دارای خواص و ارزش غذایی بالایی است.

  • صرفه جویی در هزینه

استفاده از دستگاه روغن گیری نارگیل، می‌تواند در هزینه شما صرفه جویی کند. شما می‌توانید با خرید نارگیل به صورت عمده، روغن نارگیل مورد نیاز کسب و کار خود را با قیمتی بسیار مقرون به صرفه تهیه کنید.

برای خرید و قیمت دستگاه روغن گیری می‌توانید از کارشناسان فروش کاراپرس کمک بخواهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *