دستگاه آب گیری گوجه

انواع دستگاه آبگیری به لحاظ نوع ورودی:

که در ادامه در رابطه با این دستگاه مفصلا صحبت کردیم.

میزان خروجی رب گوجه از دستگاه آب گوجه گیری به چه صورت است؟

میزان خروجی رب گوجه از دستگاه آب گوجه گیری بستگی به چندین عامل دارد، اما به طور کلی، میزان خروجی به مقدار گوجه فرنگی ورودی به دستگاه، تنظیمات دستگاه، و عملکرد دستگاه بستگی دارد.

این دستگاه به منظور جداسازی آب و مواد جامد گوجه فرنگی به کار می رود. در این فرآیند، گوجه فرنگی از طریق یک قطعه کوچک شده و به داخل دستگاه آب گوجه گیری ریخته می شود. آب و مواد جامد گوجه فرنگی سپس از یکدیگر جدا شده و خروجی نهایی به صورت رب گوجه در می آید.

میزان خروجی رب گوجه از دستگاه آب گوجه گیری می تواند در حدود ۷۵ تا ۹۰ درصد از وزن گوجه ورودی به دستگاه باشد. با این حال، برخی عوامل مثل سفتی و ترشی گوجه فرنگی و نوع دستگاه آب گوجه گیری نیز می تواند به تغییراتی در خروجی منجر شود.

آب گوجه:

آب گوجه، مایعی است که از گوجه فرنگی استخراج شده و دارای خواص متنوعی است. برخی از خواص آب گوجه عبارتند از:

 1. پوست و موهای سالم: آب گوجه حاوی ویتامین C، ویتامین A و لیکوپن است که باعث تقویت سلامت پوست و موها می‌شود.

 2. کاهش فشار خون: مصرف آب گوجه می‌تواند به عنوان یک درمان طبیعی برای فشار خون بالا استفاده شود. لیکوپن موجود در آب گوجه باعث کاهش فشار خون می‌شود.

 3. پیشگیری از بیماری های قلبی: آب گوجه می‌تواند در کاهش خطر بیماری های قلبی و عروقی مفید باشد. لیکوپن موجود در آب گوجه می‌تواند باعث کاهش کلسترول بد در بدن شود.

 4. تقویت سیستم ایمنی: آب گوجه حاوی ویتامین C و ویتامین A است که به سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند و از بیماری‌ها و عفونت‌ها پیشگیری می‌کند.

 5. ضد التهاب: آب گوجه حاوی مواد ضد التهابی مانند لیکوپن و بتاکاروتن است که می‌توانند در درمان بیماری‌های التهابی مفید باشند.

 6. کمک به هضم غذا: آب گوجه می‌تواند به هضم غذا و سلامت روده‌ها کمک کند، زیرا حاوی فیبر و آنتی اکسیدان‌های مفید است.

به طور کلی، آب گوجه یک منبع خوبی از ویتامین ها، آنتی اکسیدان‌ها و مواد مغذی دیگر است که برای سلامتی بدن مفید است.

قیمت دستگاه آب گوجه گیری

قیمت نوع صنعتی آن در شرکت کاراپرس به صورت لیستی از قیمت ها موجود می باشد. دستگاه آب‌ گیری گوجه فرنگی یک دستگاه صنایع غذایی است که برای جداسازی آب موجود در گوجه فرنگی استفاده می‌شود. برای کسب اطلاعات در رابطه با قیمت های دستگاه با کاراپرس تماس حاصل نمایید. کارشناسان فروش با راهنمایی های مفید، شما را در انتخاب بهترین دستگاه راهنمایی کرده و قیمت را اعلام می کنند.

 

 

توجه: برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دستگاه آبلیمو گیری J300 کلیک کنید.

استفاده از بهترین دستگاه اب گوجه گیری، در فرآیند تولید پودر گوجه فرنگی، پوره گوجه فرنگی و سایر محصولات مبتنی بر گوجه فرنگی به دلیل جداسازی آب و افزایش کارایی در فرآیند تولید محصولات، بسیار مفید واقع می‌ شود. این دستگاه که مرسوم به دستاه رب سازی نیز هست، منبع تولید رب گوجه به صورت عمده می باشد.

دستگاه آبگیری گوجه فرنگی یا همان دستگاه چرخ گوجه فرنگی، دستگاهی است (قیمت دستگاه آب گوجه گیری دستی) که برای گرفتن آب گوجه فرنگی و تبدیل آن به پوره، استفاده می‌شود. این دستگاه به صورت دستی یا برقی قابل استفاده است. تهیه دستگاه آب گوجه گیری در شهرهای ایران اعم از :

 • دستگاه اب گوجه گیری در تهران (شرکت کاراپرس)

 • دستگاه آب گوجه گیری در اصفهان (برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.)

 • دستگاه آب گوجه گیری در شیراز (یکی از شهرهای استفاده کننده زیاد این نوع دستگاه ها)

 • دستگاه اب گوجه گیری در مشهد (یکی از شهرهای پر طرفدار این نوع دستگاه ها)

 • دستگاه آب گوجه گیری در ارومیه (واقع در آذربایجان غربی)

 • دستگاه آبگیری گوجه در قزوین (از شهرهای صنعتی)

 • قیمت دستگاه آب گوجه گیری مشهد (برای اطلاعات بیشتر با کاراپرس تماس بگیرید.)

 

در نوع دستی، گوجه فرنگی‌ها به صورت دستی در داخل دستگاه قرار داده می‌شوند و با چرخاندن دستگاه، پوره گوجه فرنگی به بیرون خارج می‌شود.

اما در دستگاه آبگیری گوجه فرنگی برقی، گوجه فرنگی‌ها به صورت خودکار در داخل دستگاه قرار داده می‌شوند و با روشن کردن دستگاه، پوره گوجه فرنگی به بیرون خارج می‌شود. این دستگاه‌ها اغلب در صنایع غذایی برای تولید پوره گوجه فرنگی به کار می‌ روند.

فروش دستگاه آب گوجه گیری که در قسمت های مختلف انجام می پذیرد اعم از قیمت دستگاه اب گوجه گیری ترکیه باید ابتدا بررسی سپس خریداری شود.

 

 

لطفاً برای کسب اطلاعات دقیق تر و قیمت‌ گذاری دستگاه‌ های آب گیری گوجه فرنگی و قیمت دستگاه آب گوجه گیری کوچک با فروشندگان کاراپرس تماس بگیرید یا به سایت‌ شرکت مراجعه کنید.

شرکت معتبر کاراپرس تامین کننده دستگاه های مختلف صنایع غذایی و ماشین آلات این حیطه می باشد. سایر محصولات این شرکت عبارتند از:

اطلاعات فنی و مشخصات دقیق دستگاه ها در صفحات مربوط به هر محصول قید شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن مشاوره جهت خرید با کارشناسان فروش شرکت کاراپرس تماس حاصل فرمایید.

در جدول زیر فهرستی از سایر محصولات کاراپرس که می‌توانند برای تکمیل تجهیزات کسب و کار شما مفید باشند ارائه شده است: