دستگاه آسیاب تیغه ای G1

نگاهی دقیق‌تر به دستگاه آسیاب تیغه ای G1: دستگاه آسیاب تیغه ای G1 کاراپرس آسیاب های صنعتی برای آسیاب کردن

دستگاه آسیاب ادویه

دستگاه آسیاب ادویه دستگاهی است برای آسیاب کردن انواع ادویه ها، سبزیجات و دانه های کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه شامل دو بخش اصلی.

دستگاه آسیاب ادویه کاراپرس

قیمت دستگاه آسیاب چکشی در تهران ؟

به طور کلی، دستگاه آسیاب ادویه برای آسیاب کردن انواع ادویه ها (دستگاه آسیاب زردچوبه، دستگاه آسیاب زعفران، دستگاه آسیاب سماق) ، فلفل (دستگاه آسیاب فلفل سیاه، دستگاه آسیاب فلفل و زردچوبه، دستگاه آسیاب فلفل، دستگاه آسیاب فلفل قرمز، دستگاه آسیاب فلفل و زردچوبه)، سبزیجات خشک شده (دستگاه آسیاب گیاهان دارویی، دستگاه آسیاب زنجبیل، دستگاه آسیاب کن زعفران، دستگاه آسیاب هل)، دانه های کوچک مانند کنجد (دستگاه آسیاب کنجد، دستگاه آسیاب سیاه دانه، دستگاه آسیاب سنجد و دستگاه آسیاب هسته سنجد)، گردو، فندق (دستگاه آسیاب گردو و پسته)، بادام و سایر مواد غذایی (دستگاه آسیاب نمک، دستگاه آسیاب نخود، دستگاه آسیاب نمک بسته بندی) استفاده می‌شود. این دستگاه می‌تواند به راحتی با کمک یک سوییچ روشن و خاموش شود و برای تهیه انواع پودرهای ادویه و سایر مواد، بسیار کارآمد است.

برای اطلاع از قیمت دستگاه آسیاب چکشی به صورت لحظه ای میتوانید با شرکت کاراپرس تماس حاصل فرمایید. 

انواع دستگاه های آسیاب بر اساس مدل و کارکرد:

  • دستگاه آسیاب و میکسر

  • دستگاه آسیاب دانه های سخت

  • دستگاه آسیاب دانه های روغنی

  • دستگاه اسیاب همه کاره

  • دستگاه های آسیاب صنعتی

  • دستگاه آسیاب یک دو سه

  • دستگاه آسیاب سنگی

دستگاه آسیاب در مشهد نیز موجود است که برای سفارش با شرکت کاراپرس تماس بگیرید. 

اگر بخواهیم دستگاه آسیاب زردچوبه صنعتی را با دستگاه آسیاب زردچوبه دست دوم مقایسه کنیم خواهیم دید که مدل صنعتی و نوی آن به مراتب کارایی بالاتر و در مقابل قیمت حتی در برابر کیفیت، به صرفه تر خواهد بود.

دستگاه آسیاب زردچوبه صنعتی، یک دستگاه آسیاب کن است که برای آسیاب کردن زردچوبه به منظور تولید پودر زردچوبه استفاده می‌شود. این دستگاه در صنعت غذایی برای تولید انواع محصولات زردچوبه مانند پودر زردچوبه، روغن زردچوبه و اسانس زردچوبه استفاده می‌شود.

در مدل دستگاه آسیاب زردچوبه کوچک، زردچوبه را درون یک دهانه آسیاب قرار داده و آن را به صورت پودر ظریف تبدیل می‌کنند. 

دستگاه آسیاب چکشی کاراپرس

استفاده از دستگاه آسیاب زردچوبه صنعتی، به عنوان یک دستگاه آسیاب و مخلوط کن، تولید پودر زردچوبه را سریع‌تر و به صورت صنعتی‌تر امکان‌پذیر می‌کند و این امر به افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه تولید در صنعت غذایی کمک می‌کند.

دستگاه آسیاب زردچوبه اصفهان

استفاده های دارویی از دستگاه آسیاب کن صنعتی: 

دستگاه آسیاب یونجه

قیمت دستگاه آسیاب یونجه